przejdź do treści
UE
dnia 20.04.2022 roku

Rajd Gryfa w Płotach

Rajd Gryfa z bazą w Płotach w powiecie gryfickim to nowa pozycja w kalendarzu Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej . Już 24 kwietnia uczestnicy rajdu ścigać się będą na trasach dotychczas nie wykorzystywanych w celach rajdowych.
 
Organizacja całkowicie nowego rajdu na tych terenach nie byłaby możliwa gdyby nie przychylność i wsparcie tutejszych władz - Starosty Gryfickiego Pana Ryszarda Chmielowicza oraz Burmistrza Płotów Pana Radosława Mackiewicza.
 
W malowniczej dolinie rzeki Regi - jednej z najdłuższych rzek Pomorza Zachodniego przygotowane zostały dwa, ponad 4-kilometrowe oesy, które będą przejeżdżane trzykrotnie. Oba kręte, ale także z szybkimi partiami, a każdy z nich w zupełnie innym charakterze. Na każdym świetne miejscówki dla kibiców przy widowiskowych zakrętach.
Nie zabraknie także specjalnego, miejskiego superoesu w centrum Płotów, który będzie finałowym odcinkiem rajdu. Dzięki małej ilości dojazdówek rajd będzie jednym z najbardziej kompaktowych w całym cyklu RMPZ.

 

Nowy rajd i nieznane nikomu oesy oznacza jeszcze bardziej wyrównaną walkę o zwycięstwo. Zapraszamy do Płotów na najnowszy rajd Automobilklubu Koszalińskiego.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA