przejdź do treści
UE
dnia 21.04.2022 roku

20-lecie Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Trzebiatowie

Seniorzy należący do Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Trzebiatowie od wielu lat wykazują się duża aktywnością i każdego dnia udowadniają, że pozytywne nastawienie do życia nie mija z wiekiem.

Dnia 20 kwietnia br. w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość związana z 20-leciem funkcjonowania Koła, będąca okazją do refleksji, wspomnień i wzruszeń. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Ryszard Chmielowicz - Starosta Gryficki , Członek Zarządu Powiatu Gryfickiego Renata Teresa Korek , Burmistrz Gminy Trzebiatów Józef Domański, Burmistrz Gminy Brwinów Arkadiusz Kosiński oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych związków i stowarzyszeń.

Podczas uroczystości Przewodnicząca PZERiI Koło w Trzebiatowie Pani Regina Kaźmierczak złożyła podziękowania osobom, które wspierają działalność Koła oraz odebrała liczne gratulacje z okazji wspaniałego jubileuszu oraz podziękowania za wieloletnie zaangażowanie w działalność społeczną prowadzoną na terenie Gminy Trzebiatów. W trakcje wydarzenia odsłonięto także tablicę informacyjną PZERiI, która mieści się przed bramą Pałacu nad Młynówką.

Fotorelacja >
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA