przejdź do treści
UE
dnia 13.05.2022 roku

Utrudnienia w ruchu w związku z biegiem V Gryf Arena Run (15.05.2022)

Już w najbliższą niedzielę 15 maja 2022 w Gryficach odbędzie się piąta edycja biegu Gryf Arena Run. Zamknięta będzie ul. Górska/Orzeszkowej, która prowadzi do hali widowiskowo-sportowej Gryf Arena do skrzyżowania z ul. Niepodległości, cała ulica Wałowa oraz zamknięta będzie ulica 3 Maja, począwszy od ronda przy Wysokiej Bramie.
Za wszelkie utrudnienia, które wystąpią podczas biegu przepraszamy i prosimy o stosowanie się do zaleceń służb porządkowych oraz policji.
O godzinie 10:40 rozpoczną się biegi dziecięce. Bieg główny rozpocznie się o godzinie 13:10 przy Hali Widowiskowo-Sportowej Gryf Arena. Trasa biegu na dystansie 5 km przebiega ulicami miasta. Poniżej przedstawiamy mapę trasy niedzielnego biegu.
Informujemy, że w dniu biegu (15.05.2022) parking przy hali Gryf Arena oraz przy Gimnazjum nr 1 będzie zamknięty. W tych dniach najlepiej zostawić swoje auto na parkingu obok Powiatowego Urzędu Pracy w Gryficach.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA