przejdź do treści
UE
dnia 16.05.2022 roku

V Gryf Arena Run

Gryf Arena Run to nie tylko sportowa rywalizacja dorosłych na dystansie 5 km ulicami Gryfic, ale także biegi dziecięce i młodzieżowe, marsz nordic walking, wspaniały piknik rodzinny, moc atrakcji oraz niepowtarzalna atmosfera. Wszystkiego tego nie zabrakło 15 maja br. podczas V edycji tego wydarzenia, w którym wzięli udział zawodnicy z Powiatu Gryfickiego i całej Polski.

Organizatorem przedsięwzięcia było Starostwo Powiatowe w Gryficach, przy współorganizacji Nadleśnictwa Gryfice i Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego Chrobry. Zawodników powitał Ryszard Chmielowicz - Starosta Gryficki , nagrody dla najlepszych wręczyli Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz, Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Gryfice Tomasz Szymczak, a także Członek Zarządu Powiatu Gryfickiego Łukasz Czyrny, Przewodnicząca Rady Powiatu Agnieszka Mackojć, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Grzegorz Szafrański, którzy sami są miłośnikami sportu biorącymi aktywny udział w biegu.

Wśród zawodników znaleźli się także Łukasz Stanioch - zawodowy bokser z licznymi osiągnięciami w boksie olimpijskim oraz Przemysław Barański - multimedalista Światowych Igrzysk Strażaków Lizbona 2022. Wydarzenie było okazją do przeprowadzenia zbiórki charytatywnej na sprzęt rehabilitacyjny dla Mateusza Sawczenko. Również dla Mateusza zawodnicy wraz z nim przebiegli odcinek trasy, aby okazać swą solidarność i serce. Dziękujemy wszystkim za udział i widzimy się za rok.

Szczegółowe wyniki biegu >

Dziękujemy współorganizatorom - Nadleśnictwu Gryfice i Międzyszkolnemu Ludowemu Klubowi Sportowemu Chrobry. Dziękujemy Polskiemu Związkowi Emerytów Oddział w Gryficach za przygotowanie słodkiego poczęstunku energetycznego dla biegaczy. Dziękujemy Młodzieżowemu Klubowi Strzeleckiemu LOK Gryfice za umilenie czasu wolnego najmłodszym. Dziękujemy Stowarzyszeniu Motozakręceni za obecność i asystę za obecność podczas biegu i zabezpieczenie trasy. Dziękujemy Powiatowej Komendzie Policji za zapewnienie bezpieczeństwa na trasie i Powiatowej Państwowej Komendzie Straży Pożarnej za orzeźwiającą kurtynę wodną dla zawodników.

Fotorelacja >
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA