przejdź do treści
UE
dnia 07.06.2022 roku

Ankieta

Nasz samorząd jest członkiem Partnerstwa Powiatu Gryfickiego, które obejmuje swym zasięgiem wszystkie gminy powiatu gryfickiego.

W ramach Partnerstwa przygotowujemy obecnie strategię rozwoju by móc wspólnie starać się o fundusze pomocowe, w tym unijne, na realizację zadań, które w największym stopniu poprawią sytuację mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców.

Dlatego bardzo Was proszę o wypełnienie tej krótkiej ankiety, której wyniki pozwolą poznać Wasze opinie o miejscu w którym żyjecie. Dzięki udzielonym odpowiedziom poznamy poziom zadowolenia z usług publicznych oraz zdiagnozujemy potrzeby mieszkańców gmin leżących na obszarze Partnerstwa.

Wasze zdanie będzie wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwoli ono lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Wierzymy, że realizacja strategii rozwoju przyczyni się do powstrzymania emigracji młodych osób i zachęci do wiązania życiowych planów właśnie z tym miejscem.

Wypełnij ankietę >

Z wyrazami szacunku
Starosta Powiatu Gryfickiego
Ryszard Chmielowicz

 

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA