przejdź do treści
UE
dnia 15.06.2022 roku

Piknik Rodzinny na Kąpielisku Miejskim "Stawek" w Gryficach

Dosłownie przed chwilą na kąpielisku miejskim "Stawek w Gryficach" zakończył się "Piknik Rodzinny".

Wszystkie dzieci mogły poskakać na dmuchańcu, zobaczyć sympatyczne Wesołe Alpaki, a także posłuchać pięknych bajek w wykonaniu Renaty Teresy Korek.

Nie zabrakło także naszych wspaniałych mundurowych z Komendy Powiatowej Policji w Gryficach oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryficach, którzy przybliżyli dzieciom tajniki swojej pracy oraz pokazali radiowozy i wozy strażackie.

Dla każdego dziecka była wata cukrowa, lody i kiełbaska z grilla, które rozdawali Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak oraz Członek Zarządu Powiatu Gryfickiego Renata Teresa Korek.

Zabawę poprowadziła Małgorzata Burak z Będzie Fajnie. Wśród dodatkowych atrakcji była także strzelnica LOK wraz z Dariuszem Daziem, Cezarym Dominikiem i Krzysztofem Kroguleckim, którzy uczyli dzieci celnych strzałów z wiatrówki.

Stoisko Nadleśnictwo Gryfice Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy "Bażyna", przy którym były prowadzone gry i konkursy także cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy do fotorelacji >
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA