przejdź do treści
UE
dnia 22.07.2022 roku

4 sierpnia otwarcie wystawy: Gryfice, Magia Miasta

"Wszystko ma swoje wady i zalety, takie też są Gryfice. Wiem, że wielu z Państwa tak jak ja, jesteście mocno związanymi z tym miastem. Już dziś niezmiernie miło mi zaprosić Państwa na wyjątkową podróż przez piękną stronę Gryfic".
Tymi słowami Pan Maciej Krzak zaprasza wszystkich zainteresowanych do obejrzenia autorskiej wystawy fotograficznej, która odbędzie się w Galerii Brama w Bramie Wysokiej w Gryficach. Potrwa ona od 5 sierpnia do 2 września br. Dla Państwa dostępna będzie bezpłatnie od wtorku do soboty, w godzinach od 10-00 do 17-00. Wernisaż, czyli oficjalne otwarcie wystawy odbędzie się 4 sierpnia o godzinie 17-00.

Kim jestem Pan Maciej ? Od zawsze gryficzanin tak o sobie mówi. Na co dzień zawodowo filmuje i fotografuje, a w wolnych chwilach uwiecznia miasto z gryfem fotografując i filmując je z ziemi i powietrza. Pana Macieja mogą Państwo znać z fanpage'a Gryfice Magia Miasta, na który serdecznie Państwa zapraszamy.

Źródło: Maciej Krzak.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA