przejdź do treści
UE
dnia 24.07.2022 roku

Piknik Wąskotorowy

Dziś w Rewalu na stacji Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej odbył się "Piknik Wąskotorowy". Podczas wydarzenia w obecności Posła na Sejm Artur Łącki, Ryszard Chmielowicz - Starosta Gryficki, Wójta Gminy Rewal Konstanty Tomasz Oświęcimski, Pani Sołtys Rewala Dominiki Winiarskiej-Chodziutko oraz Prezesa Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej Janusza Cetery został wręczony 1 000 000 bilet przejazdu koleją dla milionowego pasażera.

Milionowy pasażer przyjechał na wakacje do Gminy Rewal z Wrocławia, to rodzina w składzie: Pan Ryszard Błażej, Pani Agata Błażej i syn Wojtuś. W nagrodę otrzymali voucher od Sandra Spa na weekendowy pobyt w Pogorzelicy lub w Karpaczu oraz symboliczny bilet od Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej upoważniający do bezpłatnych przejazdów kolejką.

Wśród zaproszonych gości był także Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak oraz Członek Zarządu Renata Teresa Korek tym razem w artystycznym wydaniu jako autorka książek dla dzieci.

Na pikniku nie zabrakło również takich atrakcji jak: malowanie twarzy czy Klaun Tomi. Gwiazdą wieczoru był zespół Juki.

Zapraszamy do fotorelacji >
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA