przejdź do treści
UE
dnia 19.09.2022 roku

Siatkarski memoriał imienia Krzysztofa Bobra

W sobotnie przedpołudnie w gryfickiej hali Gryf Arena odbył się siatkarski memoriał imienia Krzysztofa Bobra - zmarłego w 2004 r. strażaka.

Organizatorem turnieju była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gryficach. Patronat nad turniejem objął Ryszard Chmielowicz - Starosta Gryficki.

Turniej oficjalnie otworzył Komendant KP PSP bryg. Andrzej Gołdyn, w obecności żony zmarłego strażaka Pani Larysy Bober. Wśród gości byli również Komendant Powiatowy PSP w Kamieniu Pomorskim bryg. Roman Pikulski, były Komendantem Powiatowym PSP w Gryficach st. bryg. w st. spoczynku Dariuszem Sobczykiem oraz Prezes Zarządu Koła Związku EiR Poż. RP mł. bryg. w st. spoczynku Pan Leonard Rysak, który od lat wspiera organizację wydarzenia.

Obecny był również podczas wydarzenia Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Pan Waldemar Wawrzyniak, który życzył wszystkim uczestnikom udanych zawodów. W turnieju zorganizowanym już po raz 15 wzięło udział 6 drużyn, złożonych z funkcjonariuszy oraz emerytów pożarnictwa, które rywalizowały systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów w meczu. Krzysztof Bober był miłośnikiem siatkówki, reprezentantem gryfickiej komendy na szczeblu wojewódzkim, dlatego właśnie w ten sposób jego koledzy od 2005 roku oddają mu hołd.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. miejsce - KP PSP Gryfice
  2. miejsce - Sołectwo Prusinowo
  3. miejsce - reprezentacja Koła ZEiRP RP w Gryficach
  4. miejsce - Zmiana I JRG
  5. miejsce - Zmiana II JRG
  6. miejsce - Zmiana III JRG
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA