przejdź do treści
UE
dnia 24.09.2022 roku

75-lecie Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Płotach

Dzisiejsze wydarzenie rozpoczęło się mszą świętą o godzinie 11:00 w kościele parafialnym w Płotach. Następnie absolwenci i przyjaciele ZS im. Wincentego Witosa w Płotach udali się na teren szkoły, gdzie odbyły się uroczystości jubileuszowe. 
 
W wydarzeniu udział wzięli m.in. Ryszard Chmielowicz - Starosta Gryficki , Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak, Radni Powiatu Gryfickiego Ryszard Maliński i Czesław Bukowiec, dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Gryficach Marta Łakomy-Zinowik, Przewodniczący Rady Miejskiej w Płotach Marcin Makowiecki, Radni Gminy Płoty oraz Wicekurator Oświaty Jerzy Sołtysiak, który wręczył na ręce dyrektora pamiątkowy album.
 
Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego nadał szkole z uwagi na liczne osiągnięcia edukacyjne Złotego Gryfa Zachodniopomorskiego, którego w imieniu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz wręczył obecny na uroczystości Radny Województwa Zachodniopomorskiego Marcin Przepióra.
 
O godz. 18:00 odbędzie się Bal Absolwentów w hali Rega Arena w Płotach. 
 
Honorowy Patronat nad uroczystością objął Ryszard Chmielowicz – starosta powiatu gryfickiego.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA