przejdź do treści
UE
dnia 26.09.2022 roku

Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

Dzisiaj w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Gryficach odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy.

Przewodniczący Powiatowej Rady Rynku Pracy w Gryficach Łukasz Czyrny otworzył posiedzenie i na podstawie listy obecności stwierdził quorum oraz przedstawił porządek obrad posiedzenia. Na spotkaniu obecni byli Ryszard Chmielowicz - Starosta Gryficki, Dyrektor ZS im. Herberta w Trzebiatowie oraz Wicedyrektor Urzędu Pracy Tomasz Malczewski.

W czasie posiedzenia odbyła się analiza możliwości dostosowania kształcenia zawodowego w Powiecie Gryfickim na potrzeby rynku pracy, podjęto uchwałę w sprawie zaopiniowania zmian w planie wydatków Funduszu Pracy na rok 2022 oraz zmiany kwoty refundowanej w ramach robót publicznych. W wolnych wnioskach odbyła się debata nad zmianą przyznawanych środków bezrobotnemu na podjęcie działalności gospodarczej do 36,937,50 zł oraz refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla bezrobotnego na kwotę 36,937,50 zł.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy zobowiązał się do przeanalizowania propozycji, na następnym posiedzeniu przedstawi swoje stanowisko.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA