przejdź do treści
UE
dnia 22.11.2022 roku

Uroczysta Gala "Zachodniopomorskie Magnolie EFS"

Źródło: Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

21 listopada w Operze na Zamku w Szczecinie odbyła się uroczysta Gala "Zachodniopomorskie Magnolie EFS".

Od wielu lat inicjatywa ta ma na celu uhonorowanie dotychczasowych wysiłków podmiotów, instytucji i osób zaangażowanych w realizację projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w Województwie Zachodniopomorskim.

Podczas gali można było usłyszeć wiele historii, w których główną rolę odgrywa człowiek, historii, w których Europejski Fundusz Społeczny odmienił życie wielu ludzi. Otóż w kategorii „Najlepszy Beneficjent" Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój za dotychczasową działalność nominowany został Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach . Wyróżnienie odebrała Pani Dyrektor Beata Smoleńska. W kategorii „Młodzi w Akcji" odebrała główną nagrodę Pani Kinga Karbowska, działająca na rzecz Polskiego Stowarzyszenia na rzecz osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gryficach. Jej droga kariery zawodowej oraz rozwijania pasji rozpoczęła się dzięki pomocy Powiatowego Urzędu Pracy w Gryficach.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z gali >
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA