przejdź do treści
UE
dnia 29.11.2022 roku

Mikołajki 2022 w Gryf Arenie

Mikołajki w Gryf Arenie to tradycyjna impreza zapowiadająca nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

11 grudnia szykuje się dzień pełen niesamowitych wrażeń dla dzieci.

Już o godz. 12:30 rozpoczną się warsztaty świąteczne z Sensoryczna Kraina, następnie o godz.13:30 wspólne dekorowanie pierników świątecznych z Fit&Sweet (2 grupy po 15 osób, zapisy osobiście w Gryf Arenie od 6 grudnia, ilość miejsc ograniczona).

Nie zabraknie corocznego kiermaszu ozdób i upominków świątecznych, wykonanych własnoręcznie przez podopiecznych instytucji opiekuńczych Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Gryficach oraz PSONI Koło w Gryficach.

O godz. 15:00 będzie można zobaczyć pokaz utalentowanych uczniów Szkoła Tańca i Sportu „Perfect” - Gryfice, którzy pod okiem trenerów Maciek Orłowski i Maja Orłowska przygotowują świąteczne występy.

Główną atrakcją dnia będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wręczy dzieciom słodkie upominki. Mimo, że jego grafik w tym czasie jest bardzo napięty, nie zapomniał o naszej hali i dzieciach tam na niego oczekujących. Swoją wizytę zaplanował na godzinę 17:30.

Podczas czekania na Mikołaja dla wszystkich milusińskich będą dostępne dwa darmowe dmuchańce. Po wręczeniu upominków zabawa mikołajkowa z Będzie Fajnie - Animacja imprez okolicznościowych.

Dla każdego dziecka słodki poczęstunek od Piekarnia Cukiernia Makarewicz Rymań podczas wydarzenia.

Zapisy na paczki osobiście w hali Gryf Arena od 6 grudnia w godzinach 9:00 do 14:00 (lub do wyczerpania miejsc) dla dzieci do lat 13. Ilość ograniczona.

Do zobaczenia!
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA