przejdź do treści
UE
dnia 12.01.2023 roku

Turniej piłki ręcznej Sandra Spa Cup Gryfice 2023 o puchar Starosty Gryfickiego

W dniach 20/21 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej Gryf Arena odbędzie się 6 edycja turniej piłki ręcznej Sandra Spa Cup Gryfice 2023 o puchar Starosty Gryfickiego.
 
Głównymi bohaterami wydarzenia będą zespoły występujące na co dzień w PGNiG Superliga, najwyższej w hierarchii klas męskich ligowych rozrywek piłki ręcznej w Polsce. Prócz gospodarzy turnieju Sandra SPA Pogoń Szczecin, w hali Gryf Arena zobaczymy również Górnik Zabrze, Chrobry Głogów oraz występującą na zapleczu Superligi Stal Gorzów Wlkp.

 

Turniej rozpocznie się w piątek 20 stycznia, w tym dniu zobaczymy dwa spotkania półfinałowe, w których zmierzą się o godz. 15:00 Sandra Spa Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze. Natomiast o godz. 16:45 zagrają SPR Chrobry Głogów - Stal Gorzów Wlkp. Gdańsk. W sobotę 22 stycznia o godzinie 10:30 mecz o miejsce trzecie, a o godzinie 12:30 finał turnieju. Zapraszamy do hali Gryf Arena !powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA