przejdź do treści
UE
dnia 20.04.2023 roku

Spotkanie z psychologami i pedagogami szkolnymi ze szkół i przedszkoli powiatu gryfickiego

Dziś, 20.04.2023 roku w Poradni Pyschologiczno-Pedagogicznej w Gryficach odbyło się spotkanie z psychologami i pedagogami szkolnymi ze szkół i przedszkoli powiatu gryfickiego. Na spotkaniu obecny był Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Pan Waldemar Wawrzyniak.
 
Spotkanie miało na celu przybliżenie specyfiki pracy Poradni, otwarcie się na potrzeby placówek w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, zacieśnienie relacji wspierającej miedzy Poradnią, a specjalistami szkół i placówek. Jednocześnie celem było wstępne rozeznanie potrzeb psychologów i pedagogów, umożliwiające rozwinięcie dalszej współpracy zgodnie ze zgłaszanymi przez z nich tematami. Zostały przedstawione zaktualizowane druki oraz procedury obowiązujące w Poradni.

 

Po części oficjalnej spotkanie miało charakter konsultacji tematycznych z pracownikami poszczególnych zespołów działających w Poradni.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA