przejdź do treści
UE
dnia 24.04.2023 roku

XII Powiatowe Targi Edukacyjne za nami

Dziś w hali widowiskowo-sportowej Gryf Arena w Gryficach odbyły się Powiatowe Targi Edukacyjne.

W tym roku wydarzenie to miało charakter wyjątkowy, ponieważ po trzech latach przerwy spowodowanych pandemią Covid- 19 mogliśmy wrócić do spotkań z osobami o różnych doświadczeniach, punktach widzenia, opiniach czy koncepcjach koniecznych do podjęcia świadomych decyzji o wyborze kierunku i rodzaju dalszej edukacji. Kilkaset uczniów z naszego powiatu miało okazję zapoznać się z ofertami edukacyjnymi szkół ponadpodstawowych powiatu gryfickiego a także wyższych uczelni. Ryszard Chmielowicz - Starosta Gryficki dokonał oficjalnego otwarcia, po czym wraz z Wicestarostą Powiatu Gryfickiego Waldemarem Wawrzyniakiem odwiedzili wszystkie stoiska.

Dyrektorzy wraz z kadrą pedagogiczną i uczniami aktywnie promowali swoje szkoły, którzy poza ofertami edukacyjnymi oraz prezentacjami przygotowali dla odwiedzających mnóstwo atrakcji. Poza tym wydarzenie uświetniła Fotobudka360 oraz losowanie specjalnie przygotowanych voucherów.

Główna nagroda to pobyt weekendowy w Gryf Ośrodek Międzywodzie ufundowany przez Posła na Sejm RP Artur Łącki. W Jego imieniu 2 vouchery dla czterech osób wręczył Pan Jan Trafny. Kolejne niespodzianki to: wejścia na basen do Hotel Zalewski Mrzeżyno, przygoda na poligonie w Chełmie Gryfickim Kajtur Event - Poligon, wejściówka na kręgle do Kapitol Gryfice, masa pyszności od Łakociarnia, Zjedz Burger, Galeria - Pizzeria i Restauracja, Pizzeria Kuchar Gryfice, trochę relaksu i upiększenia w Studio Masażu No Stress, Salon fryzjerski Beauty Studio.
Wszystkim firmom ogromnie dziękujemy za wsparcie tego wydarzenia.

Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz zadbał także o słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników wydarzenia. Dziękujemy Piekarnia Cukiernia Makarewicz Rymań za przygotowanie na tą okoliczność pysznego tortu, który stanowił prawdziwą rozkosz dla podniebienia.

Zapraszamy do fotorelacji >

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA