przejdź do treści
UE
dnia 08.05.2023 roku

Gminne Obchody Dnia Strażaka w Gryficach

Na zaproszenie Burmistrza Gryfic Andrzeja Szczygła w dzisiejszych uroczystościach na Placu Zwycięstwa wzięli udział m.in. Ryszard Chmielowicz - Starosta Gryficki oraz Waldemar Wawrzyniak Wicestarosta Powiatu Gryfickiego, Zastępca Burmistrza Marzena Domaradzka, Przewodniczący Rady Gminy Tomasz Kaszlej, radni powiatowi i gminni, Komendant PSP bryg.Andrzej Gołdyn i Komendant KPP Policji w Gryficach insp. Krzysztof Boguszewicz, delegacje z partnerskich gmin a także druhny i druhowie z OSP. 
Obchody Dnia Strażaka zorganizowane przez Gmina Gryfice były doskonałą okazją, aby oddać hołd strażakom oraz zjednoczyć się jako społeczność i podziękować im za ich służbę, rodzinie i bliskim za wytrwałość i wsparcie. Poza tym mieszkańcy mogli obejrzeć sprzęt i pojazdy strażackie a także spotkać się z lokalnymi strażakami i porozmawiać z nimi o ich pracy i doświadczeniach.
Uroczystości uświetnił występ orkiestry Red Swing Low Gryfice pod batutą Krzysztofa Malickiego.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA