przejdź do treści
UE
dnia 24.05.2023 roku

Spotkanie dotyczące przebiegu Trasy Doliny Regi i Drawy na odcinku Gryfice - Mrzeżyno

Pierwsze spotkanie dotyczące przebiegu Trasy Doliny Regi i Drawy na odcinku Gryfice - Mrzeżyno za nami. Wczoraj, 23 maja br. w sali konferencyjnej Starostwo Powiatowe w Gryficach/Powiat Gryficki odbyło się spotkanie Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Tomasza Sobieraja z samorządowcami z gmin powiatu gryfickiego na temat warunków udziału w projekcie oraz przebiegu trasy.
Link do mapy z proponowanymi przebiegami II etapu:

Pomorze Zachodnie wdraża unikalną w skali kraju i Europy koncepcję budowy sieci tras rowerowych. Jej pierwszy etap to ponad 1100 kilometrów. Obejmuje długodystansowe szlaki: Velo Baltica, Blue Velo, Trasę Pojezierzy Zachodnich, Stary Kolejowy Szlak i Trasę wokół Zalewu Szczecińskiego. Gotowych jest już w sumie 630 km, a w fazie realizacji ponad 250 km! Wiele inwestycji znajduje się na finiszu, więc Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego zdecydował o rozpoczęciu wdrażania drugiego etapu, czyli budowie odcinków kolejnych sześciu tras!powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA