przejdź do treści
UE
dnia 04.09.2023 roku

Trzebiatowska Dziesiątka za nami

W dniu wczorajszym w Gmina Trzebiatów odbył się Bieg z Mrzeżyna do Trzebiatowa na dystansie 10 km. Potocznie zwany Trzebiatowska 10-tką.

W tym roku był to bieg szczególny, poświęcony pamięci Pana Bogusława Barańskiego. Ku jego pamięci pobiegli: dzieci, młodzież i dorośli. Wśród mocnego zespołu biegaczy nie zabrakło Agnieszka Mackojć Przewodniczącej Rady Powiatu, Grzesiek Szafrański Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Gryfickiego, aktywnie wspierających sportowców z Powiat Gryficki.Pobiegł również syn Pana Bogusława Przemysław Barański, zdobywca m.in. 6 medali podczas Światowych Igrzysk w Lizbonie 2022. Wydarzenie uświetniła obecność rodziny Pana Bogusława Barańskiego.

Zwycięzcą "Trzebiatowskiej 10" został Adrian Andruszkiewicz - czas 34 minuty i 9 sekund

Najszybszą kobietą okazała się Pani Małgorzata Krynicka-Grzyb- czas 39 minut.

Puchar za najszybszego mieszkańca Gminy Trzebiatów otrzymał Artur Karcz - czas 35 minut i 35 sekund.

Serdecznie gratulujemy!

Po dotarciu na metę ostatniego zawodnika, odbyły się biegi dzieci i młodzieży.

Gratulacje dla organizatorów tego wydarzenia.

Gmina Trzebiatów, dla sponsorów, wszystkich uczestników biegu, którzy pokonali dystans 10 km i zmierzyli się ze swoimi słabościami, dla wszystkich osób, którzy chcieli być w tym wyjątkowym dniu z rodziną Pana Bogusława, by uczcić jego pamięć. To była piękna impreza biegowa ku czci wyjątkowego człowieka, który kochał swoją pasję i zaszczepił ją innych.

Patronat honorowy objęli Józef Domański - Burmistrz Trzebiatowa oraz Ryszard Chmielowicz - Starosta Gryficki.

Dokładne wyniki na stronie https://www.sport-time.com.pl/wyniki

Zapraszamy do fotorelacji >

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA