przejdź do treści
UE
dnia 14.09.2023 roku

Nowy Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gryficach

Dziś, podczas narady Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gryficach, której organem prowadzącym jest Powiat Gryficki, Starosta Gryficki Ryszard Chmielowicz w asyście Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego Martą Łakomy-Zinowik wręczył bukiet kwiatów oraz list gratulacyjny z okazji objęcia stanowiska Dyrektora przez Panią Dorotę Dobrosolską. Starosta życzył wszelkiej pomyślności i owocnej współpracy z organem prowadzącym oraz podziękował za dotychczasowy profesjonalizm oraz zaangażowanie.

 

Poradnia udziela dzieciom, od momentu urodzenia i młodzieży pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym pomocy logopedycznej oraz pomocy w wyborze kierunku kształcenia i zawodu, a także udziela rodzicom i nauczycielom pomocy psychologiczno-pedagogicznej związanej z wychowaniem i kształceniem dzieci i młodzieży, a także wspomaga przedszkola, szkoły i placówki w zakresie realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA