przejdź do treści
UE
dnia 13.02.2013 roku

Puchar Ligi + dla Grzesia

 

Organizatorzy Mrzeżyńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu zapraszają do wzięcia udziału w II Turnieju „PUCHAR LIGI + dla Grzesia", który zostanie rozegrany w dniu 23.02.2012r. Udział może wziąć każda drużyna, która zgłosi swój akces gry i opłaci wpisowe w wysokości 200 zł do dnia 20.02.2013r. (100 zł od drużyny zostanie przekazane na leczenie Grzegorza Zajączkowskiego). Drużyna nie musi być uczestnikiem Mrzeżyńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Harmonogram gier zostanie ustalony zależnie od ilości zgłoszonych drużyn. Drużyna zwycięska otrzyma wielki puchar ufundowany przez prezesa Zakładu Gminnego „Mrzeżyno". Planowany system rozgrywek, to faza grupowa, następnie faza pucharowa (losowanie par). Naszą ofertę szczególnie kierujemy do drużyn MALF, ale otwieramy ją dla drużyn z zewnątrz. Kilka godzin grania dla wszystkich. Zwycięzca będzie jeden!!!Zapraszamy serdecznie!
Druga edycja Pucharu Ligi + zostanie rozegrana z myślą o naszym koledze Grzegorzu Zajączkowskim - zapalonym sportowcu, kibicu, których kocha sport całym swoim sercem, a szczególnie piłkę nożną. Grzegorz choruje na mukowiscydozę, bardzo ciężką chorobę genetyczną, nieuleczalną, która systematycznie wyniszcza cały organizm. Powoduje włóknienie narządów (np. płuca, trzustka). Grzegorz potrzebuje pieniędzy na kosztowne leczenie oraz transplantacje płuc. Jednorazowy koszt przeszczepu oraz opieki po transplantacyjnej w wiedeńskim ośrodku wynosi około 120 000 euro. W trakcie rozgrywek odbędzie także zbiórka pieniężna wśród kibiców. Tak niewiele, a może uczynić tak wiele. Serdecznie zapraszamy do Mrzeżyńskiego Centrum Sportu.

 

 powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA