przejdź do treści
UE
dnia 14.06.2019 roku

Spotkanie z legendą piłki siatkowej Brazylijczykiem GIBA w Gryf Arenie

W dniu wczorajszym (13.06.2019) do hali Gryf Arena zawitała gwiazda i legenda siatkówki, Gilberto Amauri de Godoy Filho, występujący pod pseudonimem GIBA.
 

Brazylijski zawodnik, znany i popularny wśród miłośników sportu, odwiedził Gryfice w ramach projektu edukacyjnego "Graj o zdrowie. Wygraj przyszłość", którego celem jest zachęcanie młodzieży oraz ich opiekunów do spędzania czasu w aktywny i zdrowy sposób.

Spotkanie było doskonałą okazją dla młodzieży, aby nie tylko spotkać światowej sławy autorytet w dziedzinie sportu, ale także dowiedzieć się, jak osiągnąć sukces i walczyć o spełnienie swoich marzeń. Ponadto edukacyjno -sportowy charakter wydarzenia miał na celu promocję siatkówki, jako dyscypliny nie wymagającej dużych nakładów finansowych czy specjalistycznych treningów, a mający dobroczynny wpływ na ogólną kondycję zawodników. Legendarny siatkarz przeprowadził trening dla młodych adeptów siatkówki z naszego regionu, podczas którego instruował oraz dawał wskazówki jak odżywiać się i efektywnie trenować, aby osiągać sukcesy w sporcie. Po treningu, GIBA rozegrał wspólnie z młodzieżą krótki mecz, po którym z chęcią pozował do zdjęć oraz rozdawał autografy. Starosta Ryszard Chmielowicz, który również był obecny i obserwował to wydarzenie, wręczył w ramach podziękowania upominek, który będzie przypominał o wizycie w naszym mieście. Trzykrotny Mistrz Olimpijski był pod wrażeniem naszego obiektu oraz obiecał, że na pewno jeszcze  tu wróci.

Zapraszamy do fotorelacji >>powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA