przejdź do treści
UE
dnia 23.09.2011 roku

Eliminacje do II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Gryficach

 

Dnia 22 września 2011 r. na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Gryficach odbyły się eliminacje do finału wojewódzkiego II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. W eliminacjach udział wzięło aż 13 zespołów z Powiatu Gryfickiego, Powiatu Kołobrzeskiego i Powiatu kamieńskiego.

 

Gościem specjalnym eliminacji wojewódzkich był Poseł na Sejm RP Konstanty Tomasz Oświęcimski, który jako koordynator programu Moje Boisko ORLIK 2012 w olbrzymim stopniu przyczynił się do powstania tych nowoczesnych kompleksów sportowych w naszym Powiecie. Wśród gości znalazł się również wiceburmistrz Gryfic Przemysław Kowalewski oraz Starosta Gryficki Kazimierz Sać, który objął tegoroczne eliminacje patronatem.

 

Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA Kamień Pomorski w finale pokonując drużynę DELTA GOŚCINO SIEMYŚL 2:0. Trzecie miejsce zajął zespół PUMA TEAM KOŁOBRZEG pokonując Akademię Piłkarską Kołobrzeg 1:0.

Zwycięska drużyna otrzymała w nagrodę Puchar Starosty Gryfickiego za zajęcie I miejsca w eliminacjach. Pamiątkowe puchary otrzymały również drużyny, które zajęły miejsce II i III. Dodatkowymi nagrodami wręczonymi tego dnia był Puchar Starosty Gryfickiego dla najlepszego strzelca oraz Puchar Posła na Sejm RP Konstantego Tomasza Oświęcimskiego dla najlepszego zawodnika tych eliminacji. Królem strzelców został BENEDYCZAK ADRIAN z 14 bramkami reprezentujący zespołu Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA Kamień Pomorski natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju został KAMIL DZIĘGIELEWSKI reprezentujący gospodarza turnieju, drużynę ORLIK SP3 GRYFICE, która uplasowała się na 5 miejscu rozgrywek.

 

Zwycięska drużyna weźmie udział w finale wojewódzkim II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska, który odbędzie się 27 września 2011 r. w Gryfinie.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA