przejdź do treści
UE
dnia 07.02.2012 roku

Gimnazjada - Piłka ręczna

         Na hali w Mrzeżynie odbyła się w minionym tygodniu gimnazjada w piłce ręcznej.  Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół w kategorii chłopców i 2 szkoły w kategorii dziewcząt. Mecze rozgrywane były w  systemie 2x7 min. w dwóch grupach, natomiast  dziewczęta rozegrały jeden mecz w którym zespół Gimnazjum z Rewala pokonał Gimnazjum z Karnic.

W grupie  I:  chłopców padły następujące wyniki:

1/  Mrzeżyno - Trzebiatów    3  : 2

2/ Gimnazjum nr 2 Gryfice -  Mrzeżyno   7 : 5

3/ Trzebiatów  - Gimn. Nr 2 Gryfice    2 : 8

W Grupie II :

1/ Gimnazjum nr 3 Gryfice  - Rewal    11 : 1

2/ Gimnazjum nr 3 Gryfice - Karnice   10 :  5

3/ Rewal - Karnice   6  :  4

W dalszej kolejności zwycięzca I grupy grał z drugim zespołem II grupy i zwycięski zespół II grupy grał o wejście do finału z zespołem, który zajął drugie miejsce w pierwszej grupie.

Gimnazjum nr 2 Gryfice zwyciężyło Gimnazjum z Rewala 7 : 2, i w drugim meczu Gimnazjum nr 3 z Gryfic wygrało z gospodarzami Gimnazjum Mrzeżyno 12 : 2

W finale zacięta rywalizacja toczyła się między dwoma gryfickimi szkołami  i jak na derby przystało,  minimalnie lepsze okazało się Gimnazjum nr 3, które pokonało Gimnazjum nr 2 wynikiem   8  :  7                                                                                    Zwycięski zespół reprezentować będzie powiat gryficki w dalszych rozgrywkach na szczeblu regionalnym - gratulujemy!powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA