przejdź do treści
UE
dnia 07.03.2012 roku

Chrobry Gryfice - Energetyk Gryfino

 

Zachodniopomorska liga juniorów piłki ręcznej - w niedzielne przedpołudnie zespół Chrobrego Gryfice podejmował w hali Szkoły Podstawowej nr 4 szczypiornistów Energetyka Gryfino wicelidera rozgrywek. Po ostatnim zwycięstwie z Noblem Choszczno, gryficzan czekało trudne wyzwanie podejmując drugą drużynę ligi. Energetyk przyjechał do Gryfic bez swoich dwóch czołowych zawodników, co pozwoliło naszym szczypiornistom na podjęcie wyrównanej walki. Niestety sił wystarczyło tylko na pierwszą połowę meczu, w drugiej goście uzyskali 10 bramkową przewagę, której nie oddali do końca meczu. Końcowy wynik 33:23 dla Gryfina nie oddaje w pełni zaciętości walki na boisku. Gryficzanie nie wykorzystali 4 rzutów karnych i wielu sytuacji sam na sam z bramkarzem, najlepszym zawodnikiem wśród przyjezdnych. Zespół Chrobrego wystąpił w składzie: Binięda Mateusz, Leśniak Maciej, Folwarski Mikołaj, Wodnicki Grzegorz, Jaworski Oktawian, Smurzyński Przemysław, Dylewski Jakub, Kęmpiński Damian, Hovsepyan Mels, Kraus Damian, Ulbrich Mateusz, Sawczenko Mateusz. Bramki dla gryfickiej drużyny zdobywali: Folwarski - 12, Wodnicki - 5, Smurzyński - 4, Ulbrich - 1, Leśniak - 1. Kolejny mecz już za tydzień 11 marca o godz. 12,00 w hali Szkoły Podstawowej nr 4 w Gryficach z zespołem Kusego Szczecin, sympatyków piłki ręcznej zapraszamy do sportowego dopingu!

W ostatnią niedzielę lutego w pierwszym turnieju piłki ręcznej dzieci w Dębnie wystartowały również dziewczęta Chrobrego Gryfice, które rozegrały trzy mecze. Zespół oparty na zawodniczkach Szkoły Podstawowej nr 3 i nr 4 w Gryficach pod opieką trenera Romana Pikulskiego zdobywał pierwsze doświadczenia, mimo porażek dziewczęta ambitnie walczyły na boisku o każdą pilkę.

TABELA PO I TURNIEJU

  1. MKS Kusy Szczecin 6 pkt. 85 - 29

  2. UKS Gryf 06 Dębno 4 pkt. 49 - 31

  3. UKS Opty ABC Mielno 2 pkt. 24 - 55

  4. PLMKS Chrobry Gryfice 0 pkt. 26 - 69

Wyniki meczy rozegranych przez dziewczęta Chrobrego Gryfice

Gryf Dębno - Chrobry Gryfice 20 : 7

Chrobry Gryfice - Opty Mielno 11 : 13

Kusy Szczecin - Chrobry Gryfice 36 : 8powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA