przejdź do treści
UE
dnia 13.12.2013 roku

Mistrzostwa Świata Unihokeja Seniorek

Justyna Krzywak na co dzień uczennica ZSP im. Zbigniewa Herberta w Trzebiatowie i zawodniczka MLUKS „Jedynka Trzebiatów” uczestniczy w Mistrzostwach Świata w Unihokeja Seniorek, które odbywają się w Czechach, w miejscowości Brno i Ostravie. Jest najmłodszą zawodniczką Kadry Narodowej Seniorek. Reprezentacja Polski w fazie grupowej, grała z reprezentacjami Szwecji, Finlandii i Rosji. Po meczu ze Szwecją, Justyna została wybrana zawodnikiem meczu. Po fazie grupowej nasza reprezentacja awansowała do fazy Play Off, w której pokonała Danię.

 

Mistrzostwa Świata można śledzić na stronie: http://www.florbalki.pl/live.php

Zapraszamy do dopingowania naszej uczennicy.

 

Po Mistrzostwach Świata Seniorek, Justyna weźmie udział w zgrupowaniu Narodowej Kadry Unihokeja Juniorek wraz z klubowymi koleżankami: Agatą Kownacką (LO Trzebiatów), Martą Niewiadomska i Alicją Chełstowską.

 

 

Należy również uwzględnić fakt, że do Narodowej Kadry Unihokeja Juniorów należą inni uczniowie naszej szkoły oraz zawodnicy klubu MLUKS „Jedynka Trzebiatów” tj. Miron Łata, Damian Domański i Kamil Gałecki. Na chwilę obecną do Narodowej Kadry Unihokeja należy ośmiu zawodników z Trzebiatowa, występujących w MLUKS „Jedynka Trzebiatów” , MUKS Zielonka, WSU Wierzchowo.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA