przejdź do treści
UE
dnia 29.01.2014 roku

Konkurs: Eko-Walentynki

 

Czy można ekologicznie spędzić święto zakochanych? 

Dzień św. Walentego to piękna okazja, żeby okazać swoje uczucia.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im.  Zbigniewa Herberta w Trzebiatowie zaprasza do udziału w naszym konkursie szkoły naszej gminy - pokażmy wspólnie, że można zrobić drobną rzecz  z sercem także dla Ziemi.


Konkurs trwa do 12 lutego 2014 r. w dwóch kategoriach:

Szkoła podstawowa - aby wziąć udział w konkursie należy wykonać pracę plastyczną lub przestrzenną - ekologiczne serce

 

Szkoły ponadgimnazjalne należy przesłać propozycje na to jak lepiej, bardziej ekologicznie,bardziej odpowiedzialnie spędzić nadchodzące święto zakochanych.Wasza propozycja może obejmować przepis lub pomysł np. menu ekologicznej kolacji przy świecach, wspólne sprzątanie świata w najbliższej okolicy) itp.

 

Uczyńmy walentynki świętem miłości do zdrowia, ziemi, tradycji - wszystkiego, co uważacie za ważne. Liczyć się będą: oryginalność pomysłu i uzasadnienie biorące pod uwagę wymagane kryteria (ekologia, odpowiedzialność społeczna). Wśród wszystkich przesłanych do 12 lutego 2014 r. propozycji wybierzemy te, które jury uzna za najlepsze. Prace nadesłane na konkurs zostaną ocenione przez Jury, w skład którego wejdą przedstawiciele organizatorów, sponsorów oraz zaproszonych gości.

Organizatorzy przewidują w każdej kategorii następujące nagrody:

 

I nagroda (rzeczowa)

II nagroda (rzeczowa)

III nagroda (rzeczowa)

Nagroda specjalna: Jeszcze bardziej atrakcyjna niespodzianka czeka na tych, którzy zrealizują swój pomysł! Jeśli uda Wam się wcielić w życie to, co zaproponujecie, prześlijcie nam (do 5 marca )krótką relację w dowolnej formie - tekstu, zdjęcia, rysunku, komiksu, może filmu? Dla przepisu może to być zdjęcie gotowej potrawy, film z jej przygotowania lub impresja ze wspólnego kosztowania... Inicjatywa należy do Was!

 

Regulamin konkursu dostępny na stronie szkoły: http://zspherbert.trzebiatow.pl/powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA