przejdź do treści
UE
dnia 18.03.2014 roku

Już po raz trzeci uczniowie Witosa w ogólnopolskim finale

Pomimo, iż Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Płotach nie kształci w kierunkach ekonomicznych uczniowie placówki odnoszą sukcesy w tej dziedzinie nauki.

 

Celem organizatorów Konkursu Wiedzy o Podatkach jest m.in. rozbudzanie zainteresowania uczniów problematyką zagadnień podatkowych i popularyzacja zawodu doradcy podatkowego.

 

W tym roku ponownie na 39 osób zakwalifikowanych do finału wojewódzkiego pięcioro z nich to uczniowie Witosa.

W tym roku laureatami IV Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach zostali:

Małgorzata Malińska, która  zdobyła V miejsce oraz Robert Hryniewicz, który uplasował się na VIII miejscu w województwie.

 

To właśnie oni już za miesiąc powalczą o podium w ogólnopolskim finale, który odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

 

Od szkoły: Składamy serdeczne podziękowania  wszystkim uczestnikom konkursu za ciężką pracę a laureatom gratulujemy posiadania ogromnej wiedzy i wytrwałości w dalszym jej pogłębianiu i poszerzaniu oraz powodzenia podczas finału w Katowicach.

 

Dyrekcja szkoły oraz nauczyciel przygotowujący młodzież do konkursu - Pani Zuzanna Stolarczyk-Waszczuk składają serdeczne podziękowania Panu Henrykowi Kowalewskiemu - doradcy podatkowemu, Januszowi Sokół - notariuszowi  oraz Panu Leszkowi Zając -z-cy Naczelnika Urzędu Skarbowego w Gryficach za poświęcony czas w przeprowadzonych prelekcjach dotyczących interpretacji prawa podatkowego.

 

To wielki sukces, gdyż na 8 osób z województwa zachodniopomorskiego, które pojadą do Katowic aż 6 uczniów jest z naszego powiatu!

 

Wielkie gratulacje!

 

 powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA