przejdź do treści
UE
dnia 15.04.2015 roku

Uczniowie z "Miłosza" laureatami V Ogólnopolskiego Finału Konkursu Wiedzy o Podatkach

Trzy miejsca w pierwszej piątce laureatów V Ogólnopolskiego Finału Konkursu Wiedzy o Podatkach zajęli uczniowie Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach. To kolejny „ekonomiczny” sukces wychowanków szkoły:

 

 • Szymon Kowalski - II miejsce
 • Aleksandra Bury - III miejsce
 • Karol Wójciak - V miejsce
 •  

  Finał Konkursu odbył się 10 kwietnia 2015 r. w auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Konkurs organizowany jest przez Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych wraz z Krajową Radą Doradców Podatkowych. Dla laureatów miejsc I-V ufundowano nagrody finansowe z przeznaczeniem na cele edukacyjne.

   

  W organizowanym po raz piąty Ogólnopolskim  Finale Konkursu Wiedzy o Podatkach wzięło udział 35 laureatów regionalnych finałów Konkursu Wiedzy o Podatkach, które odbyły się w 7 Oddziałach Krajowej Izby Doradców Podatkowych: Dolnośląskim, Łódzkim, Podkarpackim, Pomorskim, Śląskim, Warmińsko-Mazurskim i Zachodniopomorskim.

   

  Młodzież została przygotowana przez Panią Krystynę Gródecką, nauczyciela przedmiotów ekonomicznych, która wielokrotnie doprowadzała swoich uczniów do podium tego prestiżowego Konkursu.

   

  Dyrektor Szkoły dziękuje Posłowi na Sejm, Konstantemu Tomaszowi Oświęcimskiemu, za wsparcie, bez którego udział i kolejne sukcesy uczniów z „Miłosza” w Finale Ogólnopolskim nie byłyby możliwe.  powrót
  Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
  ZGODA