przejdź do treści
UE
dnia 24.04.2015 roku

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

W dniu dzisiejszym, tak ważnym, byliśmy świadkami uroczystego zakończenia roku szkolnego klas maturalnych gryfickich szkół średnich: 

 

 • Zespółu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Zbigniewa Herberta w Trzebiatowie
 • Zespółu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach
 • Zespółu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Płotach
 • Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego u Gryficach.
 •  

  Szanowni Maturzyści po raz ostatni weszli w szkolne mury jako uczniowie. Po odebraniu świadectw ukończenia szkoły z rąk dyrekcji stali się kolejnym rocznikiem Absolwentów. Gratulacjom i podziękowaniom nie było końca. Uroczystościom przyświecał bogaty program artystyczny, złożony z części wokalnej(Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach) i tanecznej (zaprezentowanej przez Zespół Tańca Ludowego LO im. Bolesława Chrobrego w Gryficach). Dzisiejszy dzień jest podsumowaniem tylko jednego z epizodów w grubym tomie życia Tych Młodych ludzi. Spędzony w szkole czas pozwolił Im na zaopatrzenie się w bagaż doświadczeń, z którym wkroczą w kolejny etap swojej życiowej wędrówki.


  Trzy lata nauki minęły niesłychanie szybko, może nawet za szybko? W każdym razie było, minęło...

  Wszystkim tegorocznym absolwentom szkół średnich, zawodowych i techników gratulujemy ukończenia szkoły i mocno wierzymy w kolejne Wasze sukcesy!  powrót
  Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
  ZGODA