przejdź do treści
UE
dnia 27.04.2015 roku

W „Miłoszu” kręcą filmy i zdobywają nagrody

„Mój zawód, moja pasja” to konkurs filmowy zorganizowany przez Zespół Szkół Łączności w Szczecinie pod patronatem Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz Telewizji Polskiej Oddział Szczecin. W konkursie wzięli udział młodzi filmowcy z ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach.

Była to jedyna szkoła z powiatu gryfickiego uczestnicząca w tych zmaganiach. Jurorzy bardzo wysoko ocenili twórczość naszych uczniów. Spośród ponad 30 prac nadesłanych na konkurs przez uczniów szkół zawodowych  województwa zachodniopomorskiego, obydwa filmy „Miłosza” zajęły wysokie lokaty. 23 kwietnia 2015 r. w Szczecinie odbyła się  uroczysta gala wręczania nagród.  II miejsce zajął film autorstwa Aleksandry Górnej i Michała Drelicha przedstawiający pasję uprawiania sportu i związane z nią plany zawodowe uczennicy Liceum Mistrzostwa Sportowego. Film Pawła Cabana i Michała Drelicha, opowiadający o zawodzie technika obsługi turystycznej,  podróżowaniu, poznawaniu świata, a także możliwościach zatrudnienia, otrzymał wyróżnienie. Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni uczestnicy otrzymali od organizatorów i sponsorów cenne nagrody rzeczowe i liczne upominki. Za rok kolejna edycja konkursu, a w głowach młody twórców filmowych już rodzą się nowe pomysły.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA