przejdź do treści
UE
dnia 10.06.2015 roku

Finał VII edycji Konkursu Wiedzy Ekonomicznej dla gimnazjalistów

Już po raz VII  dnia 9 czerwca 2015 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach odbył się finał Konkursu Wiedzy Ekonomicznej dla gimnazjalistów. Celem konkursu jest popularyzacja zagadnień ekonomicznych wśród uczniów. W I etapie konkursu wzięły udział dwie szkoły gimnazjalne: Gimnazjum w Świerznie oraz Gimnazjum z Pobierowa.

 

Konkurs polegał na samodzielnym rozwiązaniu problemów z zakresu wiedzy ekonomicznej. Zadanie konkursowe składało się z zadań otwartych i zamkniętych, obejmowało  m.in. zagadnienia związane z działalnością gospodarczą, obliczenia bankowe dotyczące oszczędności  oraz podatków.

 

Laureatami konkursu zostali:

 

Rafał Klęk z Gimnazjum w Świerznie - I miejsce

Maciej Sikora z Gimnazjum w Pobierowie - II miejsce

Natalia Szczeblewska z Gimnazjum w Świerznie - III  miejsce

 

Wszyscy uczestnicy finału otrzymali dyplomy, natomiast laureaci otrzymali cenne nagrody rzeczowe, które wręczył Pan Stanisław Stolz - Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach.

 

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy.

 

Konkurs zorganizowały Teresa Wyrwińska-Kowalska oraz Barbara Podgórska – nauczycielki przedmiotów zawodowych.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA