przejdź do treści
UE
dnia 08.10.2015 roku

Mistrzostwa województwa w piłce nożnej dziewcząt

W dniu 29 września 2015r. na boisku Orlik 2012 przy Zespole Szkół nr 2 CKU w Pyrzycach odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół i Ośrodków Specjalnych.

 

Zawody otworzył Starosta Pyrzycki pan Kazimierz Lipiński i dyrektor Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Jana Brzechwy w Pyrzycach Pani Anna Zasadzińska.      

 

W Mistrzostwach zwyciężył Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Chojny, drugie miejsce zajął Ośrodek z Pyrzyc, trzecie miejsce dziewczęta z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie, czwarte Ośrodek z  Suliszewa. Zaproszone drużyny mecze w systemie „ każdy z każdym”.

 

Spośród uczestniczek turnieju wybrano zawodniczki, które będą reprezentowały nasze województwo w Mistrzostwach Polski w Krakowie w dniach 02-04 października 2015 roku. Do reprezentacji zakwalifikowały się trzy zawodniczki z Chojny, trzy z Pyrzyc i dwie z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie.

 

Reprezentantkom województwa zachodniopomorskiego w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt życzymy powodzenia i trzymamy za nie kciuki.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA