przejdź do treści
UE
dnia 08.10.2015 roku

Uczennice Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w reprezentacji województwa

02-04 października 2015 roku na obiektach J&J Sport Center w Krakowie-Skotnikach odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt.

 

W Turnieju udział wzięło 5 województw. Województwo zachodniopomorskie reprezentowało 8 dziewcząt, w tym dwie uczennice Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie- Marlena Naglacka i Agnieszka Winger, trzy zawodniczki z Chojny i trzy z Pyrzyc.

Turniej  rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Po bardzo wyrównanych meczach reprezentacja województwa MAŁOPOLSKIEGO zajęła I miejsce, zdobywając  złote medale, srebrne – województwo POMORSKIE, brązowe -  ZACHODNIOPOMORSKIE.

Województwo DOLNOŚLĄSKIE zajęło IV miejsce, natomiast MAZOWIECKIE piąte.

 

Dziewczyny bardzo dzielnie walczyły i od drugiego miejsca dzieliła ich zaledwie  jedna bramka.  Po ciężkich rozgrywkach dziewczęta mogły skorzystać z pływalni lub siłowni dostępnych na obiekcie J&J Sport Center w Skotnikach.

 

Będąc w tak malowniczym mieście jakim bez wątpienia jest Kraków nie mogło obejść się bez zwiedzania najciekawszych miejsc, takich jak Rynek Główny, Stare Miasto, Katedra Wawelska czy Kościół Mariacki. Zmęczone lecz pełne wrażeń i przemiłych wspomnień wróciliśmy do domów.

 powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA