przejdź do treści
UE
dnia 15.10.2015 roku

Wybory Samorządu Uczniowskiego w Liceum Ogólnokształcącym w Gryficach

Dziś w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Gryficach odbyła się debata wyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. W spotkaniu prowadzonym przez Starostę Powiatu Gryfickiego – Kazimierza Sacia, uczestniczyła dyrekcja szkoły, nauczyciele i uczniowie. Wszyscy kandydaci mieli okazję zaprezentować się i przekonać społeczność uczniowską, że to właśnie oni będą umieli najlepiej sprawować funkcję Przewodniczącego i reprezentować swoje koleżanki i kolegów.

 

 

Starosta Powiatu Gryfickiego, aby pomóc młodym wyborcom lepiej poznać pretendujących do tej ważnej i odpowiedzialnej funkcji, zadał im szereg pytań m.in. o to, czym jest dla nich władza, co jest dla nich ważne, a także o zalety i wady, którymi się charakteryzują. Ponadto podkreślił jak ważny jest czynny udział w wyborach, ponieważ tylko gdy bierzemy w nich udział i wybieramy naszych reprezentantów, mamy wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.            powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA