przejdź do treści
UE
dnia 26.01.2016 roku

"Noc wyjątkowa, bo studniówkowa"

22 stycznia 2016 roku uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach świetnie bawili się na studniówce, która odbyła się w przepięknej sali Ośrodka Wypoczynkowego „Wiktoria” w Rogowie.

 

„W tę niezwykłą zimową noc, noc wyjątkową, bo studniówkową” zabawa rozpoczęła się o godzinie 19:00 tradycyjnym Polonezem i przemową Starosty Powiatu Gryfickiego Pana Kazimierza Sacia oraz Pana Dyrektora Stanisława Stolza.

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach podziękowali dyrekcji, wychowawcom klas maturalnych, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za wspaniałą atmosferę, która jest wielkim atutem szkoły, edukację i wspieranie wychowanków.

 

Następnie maturzyści oddali się szalonej zabawie. Na parkiecie pojawiły się wszystkie pary oraz nauczyciele i zaproszeni goście. Sala mieniła się od kolorów pięknych sukni i eleganckich garniturów.

 

 

Ta niepowtarzalna noc na zawsze zostanie w naszej pamięci, a wspominając te magiczne chwile, oglądając zdjęcia i filmy na pewno niejeden z nas uroni łzę. Nasz czas w „Miłoszu” dobiega końca, jednak uczynimy wszystko, aby zapisać się jak najlepiej na kartach historii szkoły.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA