przejdź do treści
UE
dnia 02.02.2016 roku

Studniówka 2016 w "Herbercie"

„Miło szaleć, kiedy czas po temu” – pisał poeta Jan Kochanowski. Zgodnie z tradycją na 100 dni przed maturą tegoroczni maturzyści „Herberta” spotkali się w piątkowy wieczór, 29 stycznia, na balu studniówkowym. W tym roku uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami  p. Joanną Żołą i p. Zbigniewem Kupczykiem bawili się w „Dworku nad Regą” w Nowielicach.  Agata Arendarczyk i Krystian Nowak, którzy pełnili rolę prowadzących, powitali w imieniu uczniów i rodziców przybyłych gości: Przewodniczącego Rady Powiatu pana Marka Gołuchowskiego, Przewodniczącą Rady Rodziców panią Agnieszkę Szkarapatę, panią Dyrektor Szkoły Jadwigę Jaworską oraz wszystkich nauczycieli.

 

Bal studniówkowy rozpoczął przepięknie zatańczony polonez w choreografii p. Tomasza Bogdańskiego, nauczyciela wychowania fizycznego w tej szkole.  W dalszej części balu tradycja mieszała się z nowoczesnością. Piękne kreacje dziewcząt i elegancja chłopców podkreślały wyjątkowość chwili. Podczas balu tradycyjnie zostali wybrani Król i Królowa Balu, ale też  bawiono się przy  DJ-u. Maturzyści przygotowali również niespodziankę dla swoich nauczycieli – program artystyczny obejmujący prezentację klas i samodzielnie napisane zabawne wierszyki. Wyrazem szacunku dla uczniów był  wspaniały owocowy tort podarowany przez nauczycieli.

 

 

Szalona zabawa na parkiecie trwała do białego rana. powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA