przejdź do treści
UE
dnia 12.04.2016 roku

Bartłomiej z "Miłosza" znowu pierwszy

8 kwietnia br. w auli Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbył się VI Ogólnopolski Finał Konkursu Wiedzy o Podatkach organizowany przez Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty.

 

Tematem przewodnim Konkursu była Ordynacja podatkowa, natomiast pytania dotyczyły również tematyki wszystkich podatków oraz Ustawy o doradztwie podatkowym wraz z rozporządzeniami.

 

Zwycięzcą tegorocznej edycji został Bartłomiej Tęcza uczeń klasy III Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach.

 

Bartłomiej – laureat I-go miejsca otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 4 tys. zł z przeznaczeniem na cele edukacyjne oraz ma zapewnione przyjęcie na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z pominięciem postępowania kwalifikacyjnego.                                                                                                                                  

 

Ucznia do konkursu przygotowywała Krystyna Gródecka.                                             

Bartłomiejowi i opiekunowi serdecznie gratulujemy.                                                                                    

 

Pragniemy również gorąco podziękować Panu mgr Henrykowi Kowalewskiemu – doradcy podatkowemu za poświęcony czas w wyjaśnieniach zawiłości podatkowych.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA