przejdź do treści
UE
dnia 14.04.2016 roku

Wiosenne biegi przełajowe w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Waniorowie

Dnia 21.03.2016 r. w Waniorowie odbyły się zawody w wiosennych biegach przełajowych. W zawodach uczestniczyli uczniowie z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie. Uczniowie zmagali się w czterech kategoriach: dziewczęta młodsze Szkoła Podstawowa, chłopcy młodsi Szkoła Podstawowa, dziewczęta starsze Gimnazjum oraz chłopcy starsi Gimnazjum. Podczas zawodów panowała miła i przyjacielska atmosfera zgodna zasadami fair play. Każdy z uczestników, który brał udział w biegu otrzymał słodki poczęstunek, a na zwycięzców czekały dyplomy. Dodatkowo zawody wyłoniły reprezentację ośrodka na zawody w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego, które odbędą się w Szczecinie.

 

Wyniki końcowe : Szkoła Podstawowa dziewczęta 1-Aleksandra Jaskulska , 2- Agnieszka Wasiun, Szkoła Podstawowa chłopcy 1-Mateusz Antczak, 2- Grzegorz Pachulski, 3-Norbert Starzyński, Gimnazjum dziewczęta starsze 1-Marlena Naglacka, 2- Agnieszka Winger, 3-Renata Ochowiak, Gimnazjum chłopcy starsi 1- Paweł Sobierajski, 2- Patryk Żywulski, 3- Dawid Zawadzki.

Wszystkim uczniom gratulujemy i zachęcamy do dalszej aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

 

Organizatorzy zawodów:

Daniel Malitowski oraz Urszula Kotecka-Staniul

nauczyciele w-f

 

 powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA