przejdź do treści
UE
dnia 15.04.2016 roku

Sportowy sukces uczniów z Waniorowa

W dniu 13 kwietnia 2016 roku na terenie Polany Czerwonej i Lasku Arkońskiego w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Wiosennych Biegach Przełajowych organizacji „ Sprawni Razem ".

 

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy „Iskierka". W zmaganiach sportowych uczestniczyło 196 zawodników z 13 ośrodków Województwa Zachodniopomorskiego. W zawodach mogła uczestniczyć nieograniczona liczba uczestników z danej szkoły. Na zawodach punktowało tylko 8 pierwszych zawodników w swojej kategorii wiekowej. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej Specjalnej Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie, gdzie na dystansie 800 metrów Grzegorz Pachulski zajął II miejsce, a Oliwia Lewandowska była VIII na dystansie 600 m. Dobrze zaprezentowała się także reszta naszych zawodników Paweł Sobierajski oraz Bartłomiej Raba zajęli XI i XII miejsce w najdłuższym biegu na 3000 m. Na zawodach panowała miła i przyjacielska atmosfera, najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Wszyscy wrócili do domu zmęczeni , ale bardzo zadowoleni. Życzymy dalszych sukcesów.

 

Daniel Malitowski

nauczyciel w-f MOS w Waniorowiepowrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA