przejdź do treści
UE
dnia 18.04.2016 roku

MOS Waniorowo w Kołobrzegu

Uczniowie  klasy trzeciej gimnazjum z MOS w Waniorowie w czerwcu kończą naukę w naszej placówce i dlatego  w dniu 12.04.16 r. wyruszyliśmy do ZSZ w Kołobrzegu, aby część z nich mogła się zaznajomić ze szkołą, którą wybrali na kolejny etap swojej edukacji.

 

Po miłym przyjęciu przez panią pedagog   zwiedziliśmy  budynek szkoły i internatu. Następnie żeby wykorzystać obecność w jednym z ładniejszych miast naszego regionu  udaliśmy się na zwiedzanie miasta, które tętniło życiem i swoimi urokami  zachęcało do spaceru.

 

 

Choć pogoda była wietrzna to Bałtyk zachwycał  jak zwykle. Niektórzy z uczniów po raz  pierwszy  odwiedzili to miasto. Dlatego musieliśmy zobaczyć to, co jest najważniejsze w Kołobrzegu. Pierwszym naszym punktem zwiedzania był pomnik Zaślubin Polski z Bałtykiem. Następnie udaliśmy się do  Latarni  Morskiej.  Przechadzając się deptakiem  mijaliśmy wycieczki szkolne i kuracjuszy. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do naszego ośrodka.  powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA