przejdź do treści
UE
dnia 24.05.2016 roku

Młodzież na morzu

19 maja 2016 r. odbył się w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu na Wydziale Ekonomicznym w Szczecinie XXX  jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs  Ligi Morskiej i Rzecznej „Młodzież na Morzu” w kategorii: „Wiedza o Morzu” oraz „Wiedza o Pomorzu Zachodnim”

W obu konkursach już po raz piaty wzięła udział młodzież z ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach – jako jedyna szkoła z Powiatu Gryfickiego. Do konkursu przystąpiły szkoły szczecińskie oraz inne niemalże z całej Polski (Gdańsk, Gdynia, Kołobrzeg, Koszalin, Łódź, Bielsko-Biała, Białystok, Cieszyn, Mława, Żywiec i wiele innych). Większość z tych szkół to szkoły mundurowe o profilach morskich. Konkurencja wiec była spora … Tym większa radość z miejsc, które zajęły dziewczęta z „Miłosza” w Gryficach. I tak:

 

Ogólnopolski Konkurs  Ligi Morskiej i Rzecznej „Młodzież na Morzu” w kategorii: „Wiedza o Morzu”

III miejsce indywidualnie – Magdalena Chmielecka

V miejsce indywidualnie – Andżelika Jabłońska

IV miejsce zespołowo jako szkoła

 

Ogólnopolski Konkurs  Ligi Morskiej i Rzecznej „Młodzież na Morzu” w kategorii: „Wiedza o Pomorzu Zachodnim”

VII miejsce indywidualnie – Natalia Fryt

XI miejsce indywidualnie – Paulina Niemiec

IX miejsce zespołowo jako szkoła

 

 

Dyplom uznania otrzymała również Pani Regina Mazurska, która była opiekunem młodzieży i przygotowała uczennice do obu konkursów.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA