przejdź do treści
UE
dnia 21.03.2017 roku

Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego Dziewcząt i Chłopców w Piłce Siatkowej

W dniu 16.03.2017 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego Dziewcząt i Chłopców w Piłce Siatkowej. Nasza szkoła wystawiła reprezentacje obojga płci. W Turnieju ponadto udział wzięły ZSP im. Czesława Miłosza oraz LO Gryfice. Dziewczęta naszej szkoły zajęły II miejsce w turnieju, po emocjonującej  i ambitnej walce uległy koleżankom z ZSP Gryfice wynikiem 2 : 0 . Natomiast pokazały charakter sportowy w meczu Otwarcia z LO Gryfice wygrywając w Tie brecku 2 : 1.


Natomiast  w „kategorii chłopcy” nasi mężczyźni  zajęli  I miejsce, pokonując w meczu otwarcia LO Gryfice  wynikiem 2 : 0 i niestety przegrywając z ZSP im. Cz. Miłosza 1 : 2.  Nie ustrzegliśmy się błędów, jednak chłodna kalkulacja i  zaangażowanie w drugim secie wygranym, doprowadziło nas do sukcesu. Podsumowując  nasze drużyny  wróciły z tarczą z Mistrzostw Powiatu w Piłce siatkowej Powiatu Gryfickiego zdobywając srebrny i złoty medal.  A panowie awansowali  do turnieju na poziomie Regionalnym.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA