przejdź do treści
UE
dnia 31.03.2017 roku

Sukces ekonomistów "Miłosza"

21 marca br. uczniowie ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach, uczestniczyli w Finale VIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Finansów i Rachunkowości. 

Konkurs organizowany był przez Katedrę Finansów i Katedrę Rachunkowości Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Koszalinie.

Paulina Kaczmarek i Bartłomiej Tęcza z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach zajęli ex aequo  VI miejsce w finale VIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Finansów i Rachunkowości.

Uczniowie Technikum Ekonomicznego w ZSP im. Czesława Miłosza po raz kolejny udowodnili, że posiadają ogromną wiedzę i umiejętności w zakresie finansów i rachunkowości.  Potwierdzili, że nauczanie przedmiotów ekonomicznych w „MIŁOSZU” przynosi spektakularne efekty. Gratulujemy naszym finalistom: Paulinie Kaczmarek, Bartłomiejowi Tęczy i Michałowi Drelichowi. Wszystkich nas cieszą doskonałe rezultaty ich ciężkiej pracy.


Życzymy kolejnych sukcesów.

 

Uczniów przygotowały Pani  Krystyna Gródecka i Pani Barbara Podgórska.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA