przejdź do treści
UE
dnia 10.04.2017 roku

Znowu "Miłosz"

Dnia 30 marca 2017 r.  w siedzibie Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania  w Białymstoku odbył się finał  IX edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Zawodach.  Konkurs był organizowany przez Pracownię Badań, Analiz i Strategii Rozwoju Edukacji Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku  we współpracy z Departamentem Edukacji Urzędu Miejskiego w Białymstoku. 


Tegoroczną edycję honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Białegostoku, a stronę merytoryczną i organizacyjną wsparły instytucje: Kuratorium Oświaty w Białymstoku, Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku oraz Państwowa Inspekcja Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku.

 

W konkursie wzięło udział 303 uczestników z 37 szkół ponadgimnazjalnych. Do etapu finałowego zakwalifikowało się 10 uczniów, w tym troje z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  im. Czesława Miłosza w Gryficach.

 

Po ostatnim etapie eliminacji wyłoniono grupę laureatów i finalistów, w której znaleźli się:

- Sandra Kleczkowska – drugie miejsce,

- Dariusz Pyzia – trzecie miejsce,

- Emilia Pierzchała – piąte miejsce.

W Turnieju Szkoła brała udział po raz piąty, zajmując wcześniej odpowiednio bardzo wysokie lokaty.

 

Uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, których przygotowała Pani Krystyna Gródecka.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA