przejdź do treści
UE
dnia 05.05.2017 roku

Adrian i Michał zwycięzcami konkursu filmowego

Adrian Fasuła i Michał Drelich,  uczniowie ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach, zostali laureatami VIII edycji konkursu filmowego „Mój zawód – moja pasja”.

 

Konkurs zorganizowany został przez Zespół Szkół Łączności w Szczecinie, pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Wojewódzkiego Urzędu Pracy i Telewizji Polskiej Oddział w Szczecinie. Gala wręczenia nagród odbyła się 27 kwietnia 2017 r.

Spośród 19 nadesłanych filmów, jurorzy najwyżej ocenili film naszych uczniów, przyznając im pierwsze miejsce i wręczając cenne nagrody. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku młodzi filmowcy z „Miłosza” również zdobyli pierwsze miejsce.

 

Film przedstawia zawód mechanika pojazdów samochodowych, opowiada o pasji młodego człowieka, jego marzeniach i planach związanych z wykonywanym zawodem.

 

Opiekunem zwycięskiej drużyny był Dariusz Drelich.

 

 

Składamy serdeczne podziękowania Panu Zygmuntowi Dziewguciowi oraz pracownikom PKS spółka z o.o. w Gryficach za pomoc w realizacji filmu.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA