przejdź do treści
UE
dnia 08.05.2017 roku

XIII Konkurs Wiedzy Ekonomicznej rozstrzygnięty - I miejsce dla uczniów "Miłosza"

8 kwietnia 2017 r. na Wydziale Ekonomicznym ZUT w Szczecinie odbył się finał XIII edycji Konkursu Ekonomicznego „Przedsiębiorczość kobiet w Polsce”. Konkurs przebiegał w dwóch etapach.

 

Pierwszy etap polegał na dokonaniu analizy wybranego przedsiębiorstwa prowadzonego przez kobietę. Na podstawie nadesłanych prac do finału zakwalifikowano dziesięć najlepszych drużyn z województwa zachodniopomorskiego.

 

Zadaniem finalistów było rozwiązanie i zaprezentowanie wyników studium przypadku (case study) dotyczącego firmy Grycan – lody od pokoleń. O uzyskanym miejscu decydowała suma punktów z I etapu oraz finału.

 

Zespół w składzie: Paulina Kaczmarek i Michał Drelich zajął I miejsce.

 

W gronie finalistów znalazły się także dwa zespoły reprezentujące naszą szkołę: Emilia Pierzchała i Aleksandra Załoga oraz Ewa Borcz i Joanna Pyzia.

 

Dziękujemy Pani Klaudii Jędruszek Farinha oraz pracownikom TOP Link, a także Pani Annie Zawiślańskiej i Pani Małgorzacie Koperskiej za pomoc w przygotowaniu prac konkursowych do I etapu.

 

Opiekunami zespołów byli: Krystyna Gródecka i Dariusz Drelich.

 

Klasyfikacja końcowa:

http://zcdn.edu.pl/wp-content/uploads/2017/04/wyniki-xiii-konkursu-wiedzy-ekonomicznej.pdfpowrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA