przejdź do treści
UE
dnia 12.06.2017 roku

III miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego chłopców w Piłce Nożnej dla MOS Waniorowo

Bardzo dobry występ uczniów z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego chłopców w Piłce Nożnej.

 

Dnia 08.06.2017r. na Orliku przy Gimnazjum w Chojnie odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego chłopców w Piłce Nożnej 6-osobowej szkół i ośrodków specjalnych. Bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy z MOS w Waniorowie, którzy zajęli  III miejsce. Uczniowie z Waniorowa w grupie A zmierzyli się z drużynami z Chojny, Pyrzyc oraz zawodnikami z Prenzlau. Nasza drużyna zajęła 2 miejsce w grupie, tym samym zagrała o trzecie miejsce z drużyną z Goleniowa, która zajęła drugie miejsce w grupie B. Podczas meczu o podium  akcje przechodziły od bramki do bramki. Po zaciętym i bardzo  wyrównanym spotkaniu padł remis, a wyrównującą bramkę, zdobytą w ostatniej minucie spotkania zawdzięczamy Patrykowi Kamińskiemu. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a o jego rozstrzygnięciu  zadecydowały rzuty karne, bezbłędnie wykonane przez Patryka Rytkiewicza oraz Krystiana Paterka, który również świetnie spisał się, jako bramkarz, broniąc dwa rzuty karne i dając zwycięstwo naszej drużynie (2:1).  Na koniec zawodów został rozegrany mecz pomiędzy uczniami z Prenzlau (Niemcy) oraz reprezentacją województwa zachodniopomorskiego wszystkich drużyn biorących udział w finale. Naszą drużynę na pozycji golkipera reprezentował Krystian Paterek, który wybronił wszystkie akcje.  Nagrodę specjalną dla najlepszego bramkarza turnieju zdobył Gracjan Janiak.

 

Na zawodach panowała miła  i przyjazna atmosfera, zgodna z zasadami fair play. Wszystkim uczniom gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów.

 

Uczniowie, którzy wchodzili w skład drużyny: Krystian Paterek( 2 bramki), Patryk Rytkiewicz( 2 bramki) , Patryk Kamiński( 1 bramka), Marcin Adamczyk, Julian Bzdyrek, Jakub Łuczak, Gracjan Janiak.

 

 powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA