przejdź do treści
UE
dnia 29.12.2017 roku

LOMS Gryfice powtórnie pojedzie na Drużynowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym!

W hali ZSP im. gen. Andersa w Złocieńcu, 19 grudnia, rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach uczestniczyły reprezentacje szkół, które wcześniej wywalczyły tytuły mistrzowskie i wicemistrzowskie w czterech Regionach naszego województwa. Stawką zawodów był awans jednej drużyny do Finału Mistrzostw Polski. ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach – Mistrzynie Regionu „B” - reprezentowały: Agata Domańska kl. III LPG, Sandra Kleczkowski kl. III TE i Natalia Pańko kl. II LMS.

 

Turniej rozegrany był w systemie „drabinki”. Dzielne dziewczyny z „Miłosza” pokonały wszystkie przeciwniczki, które stanęły im na drodze do tytułu Mistrzyń, w stosunkach 3:0. Wywalczyły tytuł Mistrzyń Województwa oraz prawo do gry w  do Finale Drużynowych Mistrzostw Polski.

 

 

W pokonanym polu pozostawiły reprezentacje Kołobrzegu, Koszalina, Pyrzyc, Szczecinka, Złocieńca, Szczecina oraz Dębna. Gratulujemy dziewczynom i trzymamy za nie mocno kciuki za powtórny występ w Drużynowych Mistrzostwach Polski.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA