przejdź do treści
UE
dnia 12.03.2018 roku

Obóz sportowy LO Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach prowadzi bardzo urozmaicone zajęcia. Oddziały sportowe tej szkoły czwarty raz przebywały na zimowym obozie sportowym w Kompleksie Wczasowym „Sandra” SPA w Karpaczu. Oprócz zimowego obozu, szkoła organizuje także jesienne obozy sportowe w tym ośrodku, które mają na celu budowanie wytrzymałości ogólnej.

 

Zorganizowanie pobytu i treningów w tym luksusowym ośrodku było możliwe dzięki życzliwości właściciela kompleksu - Pana Janusza Zalewskiego. Pozostałe koszty związane z organizacją obozu sportowego w przeważającej części sfinansowała szkoła i w znikomej części -rodzice uczniów.

 

Uczniowie LO Mistrzostwa Sportowego wykorzystali zimową aurę do nauki i doskonalenia jazdy na nartach, która zajmowała codziennie po kilka godzin czasu treningowego.  Po nartach uczniowie pracowali  w ośrodkowej siłowni nad wytrzymałością i siłą. W godzinach wieczornych młodzi sportowcy z LO MS doskonalili technikę pływania w kompleksie basenowym „Sandry”. Uczestnicy obozu mogli korzystać również z odnowy biologicznej oraz z kompleksu basenów. Do dyspozycji mieli basen ze sztucznymi falami, basen pływacki, sztuczną rzekę, solankę, sunę, jacuzzi i szereg zjeżdżalni. Podczas obozu niewiele było czasu wolnego. Zajęcia sportowe, z krótkimi przerwami na regenerację i posiłki trwały do godziny 21.00. Duże wydatki energetyczne młodzież uzupełniała w restauracji Kompleksu „Sandra”. Bardzo urozmaicone posiłki zaspokajały z nawiązką gust nawet najwybredniejszego smakosza.

 

Po powrocie wszyscy uczestnicy obozu sportowego umawiali się na spotkanie w przyszłym roku szkolnym w tym samym ośrodku w Karpaczu. Do zobaczenia na stoku!powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA